22.08.2025.
14:40
Krvavi teroristički napad: Izmasakrirano pet policajaca
Pet policajaca je poginulo u oružanom napadu na dve policijske patrole u oblasti Damen, u gradu Iranshar u jugoistočnoj iranskoj provinciji Sistan i Beludžistan, saopštile su lokalne vlasti.
Do napada je došlo danas kada su neidentifikovani naoružani napadači otvorili vatru na pripadnike policije koji su bili na dužnosti na putu između Haša i Iranshara, prenosi iranska agencija Fars.
Iz Informativnog centra policije Sistan i Beludžistana saopšteno je da je reč o terorističkom aktu i da je potraga za napadačima u toku.
- Masakr pre najavljene ofanzive: Krv na ulicama, civili u strahu
- "Sledeći projektil ide na Vašington"
- Iranci ponovo nišane: Vojska u pokretu, lansirane rakete VIDEO
Policija je navela da će dodatne informacije biti objavljene nakon što operacija potrage bude okončana.
Provincija Sistan i Beludžistan često je pogođena nasiljem ekstremističkih i separatističkih grupa koje deluju duž granice sa Pakistanom i Avganistanom.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar