07.08.2025.
13:18
Lukašenko diže uzbunu: Pritisak u svim pravcima
Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko izrazio je danas zabrinutost zbog stava Poljske i baltičkih zemalja prema Belorusiji, prenosi Belta.
Govoreći na sastanku sa predstavnicima Komiteta državne bezbednosti (KGB), Lukašenko je ocenio da je alarmantno što su Poljska i baltički susedi Belorusije ''strašno i agresivno'' raspoloženi prema Minsku.
- Potvrđeno: Dron sa eksplozivom ušao u evropsku zemlju; NATO odmah obavešten FOTO
- Srdačan susret dva lidera; Putin i Lukašenko na neformalnom sastanku FOTO/VIDEO
- Lukašenko hitno obavešten; Srušena je FOTO
''Pritisak se vrši u svim pravcima i naše specijalne službe najviše osećaju taj pritisak. Stoga najveću pažnju posvećujemo radu KGB-a i bezbednosnom bloku uopšte'', rekao je Lukašenko.
Među učesnicima sastanka bili su predsednik KGB-a Ivan Tertel, generalni tužilac Andrej Šved, predsednik Predstavničkog doma Narodne skupštine Igor Sergejenko i šef aparata Saveta ministara Valerij Vakuljčik.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar