Svet 0

06.05.2025.

23:37

Šire se jezivi snimci: Napad je izveden VIDEO

Indijske oružane snage pokrenule su "Operaciju Sindor", pogodivši devet lokacija u Pakistanu i okupiranim Kašmirom, saopšteno je večeras, a nedugo zatim društvene mreže preplavili su snimci napada.

Izvor: Jutarnji list, B92.net

Šire se jezivi snimci: Napad je izveden VIDEO
Tanjug/AP Photo/K.M. Chaudary

Podeli:

Kako se navodi u izveštaju, Indija je napala tri oblasti u Pakistanu, a bilo je izveštaja o intenzivnom granatiranju i jakim eksplozijama u pograničnim oblastima.

Eksplozije su se čule u blizini planina oko grada Muzafarabad posle ponoći po lokalnom vremenu, rekli su Rojtersu brojni svedoci. Nakon toga, grad je ostao bez struje, prenosi Tajms.

 

 

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Marko Rubio podneo ostavku

Državni sekretar Sjedinjenih Američkih Država Marko Rubio podneo je ostavku na mesto vršioca dužnosti šefa Nacionalnog arhiva SAD, saopštila je Nacionalna uprava za arhive i evidenciju (NARA).

7:43

6.2.2026.

2 d

Podeli: