Region 0

22.11.2024.

22:26

Uhapšen muškarac zbog sumnje da je pijan udario u vozilo Spajićevog obezbeđenja

Podgorička policija uhapsila je S.R. (49) zbog sumnje da je u pijanom stanju u naselju Velje brdo udario u službeno vozilo koje se koristi za lično obezbeđenje premijera Crne Gore Milojka Spajića, saopštila je danas Uprava policije.

Izvor: Tanjug

Uhapšen muškarac zbog sumnje da je pijan udario u vozilo Spajićevog obezbeđenja
EPA-EFE/BORIS PEJOVIC

Podeli:

Kako se dodaje, u nesreći nije bilo povređenih, ali su vozilo i bankina oštećeni, prenose Vijesti. Policija je izvršila alkotest i utvrđeno je prisustvo alkohola u organizmu osumnjičenog u koncentraciji od 2.23 gkg, nakon čega je uhapšen.

"On je juče oko 15.00 časova, upravljajući vozilom pod dejstvom alkohola u mestu Velje brdo u Podgorici, prešao u kolovoznu traku za kretanje vozila iz suprotnog smera i tom prilikom ostvario kontakt sa službenim vozilom koje se koristi za lično obezbeđenje predsednika Vlade Crne Gore Milojka Spajića.

Predsednik Vlade Spajić se nije nalazio u vozilu u trenutku saobraćajne nezgode", saopšteno je iz Uprave policije.

 

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Američke trupe se pomeraju

Eskalacija: Vojska se gomila, rat na pragu

Sjedinjene Američke Države su ove nedelje premestile veliki kontigent aviona za specijalne operacije i više teretnih aviona koji prevoze trupe i opremu u karipski region, preneo je danas Vol Strit Džornal (WSJ) pozivajući se na neimenovane američke zvaničnike.

22:59

23.12.2025.

1 d

Podeli: