Region 2

30.05.2024.

22:45

Užas u BiH: Srušio se ringipšil pun dece, šestoro povređeno

Danas oko 20.00 iz Doma zdravlja Ljubuški je prijavljeno u Policijsku upravu Ljubuški da je 6 maloletne dece zadobilo povrede prilikom pada s ringišpila koji se nalazi u Ulici sestre Silvije Antić.

Izvor: Srpskainfo

Užas u BiH: Srušio se ringipšil pun dece, šestoro povređeno
Shutterstock/Cheshir.002

Podeli:

Svi povređeni su nakon obrade u Domu zdravlja Ljubuški upućeni u Centar za urgentnu medicinu i hitni prijem SKB Mostar. Stepen povreda će se naknadno utvrditi – izjavila je portparol Uprave policije MUP Zapadnohercegovačkog kantona, Mila Ćavar.

Policija obezbeđuje mesto događaja, a uviđaj će se nastaviti sutra ujutru.

O događaju je obavešten dežurni tužilac Tužilakštva ZHK u Širokom Brijegu.

"Policijski službenici PU Ljubuški preduzeće sve potrebne mere i radnje", zaključila je Ćavar.

Podeli:

2 Komentari

Možda vas zanima

Društvo

Preminuo Ratko Mladić

Nekadašnji komandant Glavnog štaba Vojske Republike Srpske general Ratko Mladić preminuo je u pritvorskoj bolnici u Hagu u 84. godini, izjavila je za Srnu državni sekretar u Ministarstvu za ljudska i manjinska prava Srbije Lidija Pavićević.

14:24

27.8.2026.

6 h

Svet

Počele pripreme u Evropi; Rusija kreće...

Britanska vlada ubrzala je planiranje civilne odbrane zbog procene da bi Rusija u narednih nekoliko godina mogla da napadne neki od ključnih sektora u zemlji, objavio je britanski "Telegraf".

10:43

26.8.2026.

1 d

Podeli: