Region 0

06.03.2026.

17:49

Policija istražuje: Navodne bombe u podgoričkim tržnim centrima zbog hapšenja Đukanovića?

Crnogorska policija proverava navode iz preteće poruke koja je dostavljena na više adresa crnogorskih medija, a u kojoj se pominju navodne eksplozivne naprave u dva tržna centra u Podgorici.

Izvor: Tanjug

Policija istražuje: Navodne bombe u podgoričkim tržnim centrima zbog hapšenja Đukanovića?
SAVO PRELEVIC / AFP / Profimedia

Podeli:

Iz Uprave policije je podgoričkim "Vijestima" rečeno da su službe odmah po prijemu informacije preduzele sve potrebne mere i radnje u cilju provere navoda iz poruke.

U mejlu piše da su eksplozivne naprave postavljene kako bi "stradanjem nevinih žrtava podsetili direktora Uprave policije Lazara Šćepanovića da treba da prizna da je napravio grešku prema našem vladaru Acu Đukanoviću".

Mejl je potpisan sa "glavni štab DPS-a".

A povodom dojave koja je danas putem mejla poslata crnogorskim medijima, koja se odnosi na navodno postavljanje eksploziva u tržnim centrima "Big Fashion" i "City Mall" u Podgorici, Uprava policije obaveštava sledeće:

"Službenici Uprave policije su odmah postupili po navedenoj dojavi i preduzimaju hitne protivdiverzione mere i radnje u odnosu na pomenuto. O navedenom je odmah upoznato nadležno Osnovno državno tužilaštvo u Podgorici. Policijski službenici, u koordinaciji sa nadležnim državnim tužiocem, istovremeno sa navedenim aktivnostima preduzimaju i mere i radnje na utvrđivanju identiteta lica koje je uputilo sporne mejlove".

O rezutatima navedenih aktivnosti javnost će biti blagovremeno obaveštena, naveli su iz policije.

Podeli:

loader

0 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: