Region 1

26.07.2025.

12:00

Poginule dve devojke iz Srbije; Užas kod kod Bileće

Dve 22-godišnje devojke iz Lazarevca preminule su od povreda zadobijenih u sudaru putničkog i teretnog vozila u mestu Čepelica na magistralnom putu Bileća-Trebinje, potvrđeno je Srni iz trebinjske bolnice.

Izvor: Tanjug

Poginule dve devojke iz Srbije; Užas kod kod Bileće
Melnikov Dmitriy/Shutterstock

Podeli:

Devojke su bile same u vozilu koje je jutros podletelo pod kamion, a u bolnicu su dovezene bez znakova života.

Pokušana je reanimacija, ali im nije bilo pomoći.

Nesreća se dogodila oko 9.30 časova, a uviđaj je izvršila policija iz Bileće zajedno sa dežurnim tužiocem Okružnog javnog tužilaštva u Trebinju.

Tražite još vesti za temu Region? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

1 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

14 h

Podeli: