Region 0

08.03.2025.

22:02

Tragedija u Sarajevu: Preminulo dete koje je palo sa četvrtog sprata zgrade

U Sarajevu je u kliničkom centru večeras u 20.40 sati, nažalost, uprkos naporima lekara, konstatovana smrt deteta, rođenog 2020. godine, a koje je danas poslepodne, u ulici Stupska, palo sa balkona na četvrtom spratu zgrade.

Izvor: Avaz.ba

Tragedija u Sarajevu: Preminulo dete koje je palo sa četvrtog sprata zgrade
Shutterstock/Mikbiz

Podeli:

To je potvrdila portparolka MUP Kantona Sarajevo Mersiha Novalić, preneo je portal Avaz.

Uviđajnim radnjama rukovodi tužiteljka Kantonalnog tužilaštva Kantona Sarajevo, a koje obavljaju policijski službenici Uprave policije MUP KS.

Tražite još vesti za temu Region? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zelenski: Gotov je

Osnovni paket nacrta dokumenata u okviru mirovnog plana za kraj rata u Ukrajini je gotov, izjavio je danas predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski, navodeći da je pripremljeno ukupno 20 tačaka mirovnog plana.

19:27

22.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

1 d

Podeli: