Region 7

26.02.2025.

13:36

Oglasio se Dodik nakon presude: Veselite se...

Milorad Dodik, predsednik Republike Srpske, potvrdio okupljenima na mitingu podrške u Banjaluci, da je pred sudom BiH proglašen krivim za nepoštovanje odluka Kristijana Šmita.

Izvor: B92.net

Oglasio se Dodik nakon presude: Veselite se...
FOTO TANJUG/ FOTO SRNA/ Borislav Zdrinja

Podeli:

U kratkom obraćanju okupljenima ispred zgrade Narodne skupštine RS, Dodik je rekao da je osuđen na godinu dana zatvora i pozvao građane da budu veseli.

"Godinu dana sam osuđen za njihova s**nja. Nema razloga za zabrinutost. Naučio sam da se nosim i sa težim stvarima", rekao je Dodik u prvoj reakciji posle izricanja presude.

7 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Preokret: Oni preuzimaju Ormuz?

Ukrajina poseduje neke od najnaprednijih dron tehnoloških sistema na svetu i mogla bi da doprinese međunarodnim naporima za obezbeđivanje sigurnosti u Ormuskom moreuzu, izjavio je britanski ministar za oružane snage Al Kerns tokom posete Kijevu, piše Reuters.

16:54

11.4.2026.

15 h

Podeli: