Politika 14

21.06.2024.

8:33

Najpoznatiji haker preneo Vučićeve reči: Slažem se s njim, za tri do četiri meseca... Bum!

Najveći svetski haker, Kim Dotkom, preneo je intervju predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a ta objava je za kratko vreme imala 2,3 miliona pregleda.

Izvor: Alo.rs

Najpoznatiji haker preneo Vučićeve reči: Slažem se s njim, za tri do četiri meseca... Bum!
Elvis Barukcic / AFP / Profimedia

Podeli:

"Tri do četiri meseca do Big Benga. To je i moja procena. SLušajte reči predsednika Srbije i njegovo iskreno viđenje situacije u Ukrajini. Evropljani moraju da se diskonektuju od lošeg uticaja opadajuće američke imperije ili će platiti konačnu cenu", naveo je u poznati haker Kim Dot Kom objavi uz video predsednika Vučića.

14 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Preokret: Oni preuzimaju Ormuz?

Ukrajina poseduje neke od najnaprednijih dron tehnoloških sistema na svetu i mogla bi da doprinese međunarodnim naporima za obezbeđivanje sigurnosti u Ormuskom moreuzu, izjavio je britanski ministar za oružane snage Al Kerns tokom posete Kijevu, piše Reuters.

16:54

11.4.2026.

7 h

Podeli: