27.06.2026.
19:10
Mali sa građanima razvio impozantnu zastavu Srbije; "Okupili smo se da pokažemo snagu Srbije" FOTO/VIDEO
Ministar finansija Siniša Mali razvio je sa građanima ogromnu zastavu Srbije, pišu mediji.
Najveća srpska zastava teška je skoro tonu, široka 10 metara i duga više od 500 metara.
"Danas smo se okupili da pokažemo snagu Srbije. To su ovi divni ljudi koji su u ovolikom broju došli na skup u Beogradu sa koga šaljemo jasnu poruku – Srbija je zemlja koja ide napred.
Želimo da nastavimo da se razvijamo, gradimo i stvaramo prilike za svakog građanina, jer smo zemlja puna potencijala, zemlja divnih ljudi.
Srbija želi stabilnost, rad i napredak. Dosta nam je kriza, podela i vraćanja unazad. Ne pristajemo na politiku bez rezultata.
Sećamo se vremena kada su plate bile male, posla nije bilo, a ljudi odlazili. Danas je Srbija drugačija - zemlja u kojoj prosečna plata prelazi 1.000 evra, minimalac raste, dolaze investicije i otvaraju se nova radna mesta. Zemlja koja svake godine obara svoje rekorde – od premašenih pet milijardi evra stranih ulaganja, preko investicionog kreditnog rejtinga, snažnog privrednog rasta, stotine kilometara novih auto-puteva i tako dalje.
Srbija je danas zemlja nade - zemlja koja gradi, koja raste i koja veruje u još više ciljeve. Podrška građana daje snagu da nastavimo dalje, jači, stabilniji i odlučni da sačuvamo ono što smo zajedno izgradili.
Ponosan sam što smo svi danas ovde sa našim predsednikom Aleksandrom Vučićem.
Nema straha - samo napredak. Nema stajanja - samo još veći ciljevi", naveo je Mali.
"Ponosni na srpsku trobojku! Srbija pobeđuje", naveo je Mali na Instagramu.
Komentari 0
Pogledaj komentare Pošalji komentar