"Hvala vam na vašoj snazi" 0

08.03.2026.

11:05

Siniša Mali sa građankama u Mirijevu: "Žene su stub svakog društva"; "Drage dame, srećan 8. mart" FOTO/VIDEO

Ministar finansija Siniša Mali nedeljno jutro proveo je sa građankama u Mirijevu.

Izvor: B92.net

Siniša Mali sa građankama u Mirijevu: "Žene su stub svakog društva"; "Drage dame, srećan 8. mart" FOTO/VIDEO
Instagram/mali_sinisa

Podeli:

"Ovo nedeljno jutro sam proveo sa divnim damama u Mirijevu. Drage dame, srećan vam 8. mart!

Žene su stub svakog društva. One su majke, ćerke, sestre, ali i liderke, naučnice, umetnice, preduzetnice i radnice. Njihov doprinos vidi se u svakom segmentu života - u porodici, obrazovanju, ekonomiji i u razvoju naše zemlje, a često, one su više toga odjednom.

Sve to uprkos činjenici da se i danas se mnoge žene suočavaju sa nejednakim platama, manjim prilikama za napredovanje i različitim oblicima diskriminacije. Naša je obaveza da stvaramo društvo u kojem će svaka žena imati jednake šanse, sigurnost i poštovanje.

Svaka devojčica mora znati da može postati ono što želi, a društvo mora vrednovati znanje, rad i talenat bez obzira na pol.

Drage žene, hvala vam na vašoj snazi, posvećenosti i hrabrosti", napisao je Mali u objavi na Instagramu.

Mali je ranije jutros gostovao na RTS-u gde je govorio o Nacionalnoj strategiji "Srbija 2030", a na kraju svog gostovanja iznenadio je voditeljke.

On je video podelio u priči na društvenoj mreži Instagram, i napisao:

"Malo iznenađenje za drage dame u studiju RTS-a povodom 8. marta. Srećan praznik!"

Mali im je u živom programu čestitao 8. mart i poklonio bukete cveća.

Siniša Mali sa građankama u Mirijevu: Žene su stub svakog društva; Drage dame, srećan 8. mart FOTO/VIDEO
Printscreen/Instagram/mali_sinisa

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Odustali su

Zemlja BRIKS-a odbila Ruse

Indija je odbila ruski predlog za kupovinu tečnog prirodnog gasa (TPG) koji se nalazi pod američkim sankcijama, uprkos rastućim problemima sa snabdevanjem energentima zbog eskalacije sukoba na Bliskom istoku.

14:24

12.5.2026.

2 d

Podeli: