Politika 1

05.01.2026.

13:53

Brnabić: Niko nikakve mlekare nije prodao 2022, sve je to uradila bivša blokaderska vlast VIDEO

Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić objavila je video na Iksu i navela da je jedan od osnovnih problema društvenih mreža taj što svako sme da kaže šta god želi, i da izgovori laž koju god hoće.

Izvor: B92.net

Brnabić: Niko nikakve mlekare nije prodao 2022, sve je to uradila bivša blokaderska vlast VIDEO
A.K./ATAImages

Podeli:

"Ovo je jedan od osnovnih problema društvenih mreža, ali i posledica neaktivnosti naših tužilaštava. Svako sme da kaže šta god želi i da izgovori kakvu god hoće laž u cilju uznemiravanja javnosti, a niko ne reaguje. Sve što čujete u videu ovog 'influensera' je laž. Niko nikakve mlekare nije prodao 2022. godine. I Knjaz Miloš i Bambi i Imlek su prodati do 2006. Na isti način kao što su u apsolutnoj tišini, bez javnih rasprava i saglasnosti građana, do 2008. godine, za bednih 60 miliona evra prodata skoro sva naša vodoizvorišta. Sve je to uradila bivša blokaderska vlast i nikakve veze nema ni sa Aleksandrom Vučićev, ni sa SNS.

A posebna je laž da bilo šta od toga ima veze sa Sorošem, kao i da se većina naših mlečnih proizvoda dobija iz mleka u prahu. Prema informacijama koje ja imam još kao PV, samo Imlek otkupljuje u proseku 250 miliona litara mleka godišnje od proizvođača u Srbiji. Cilj ovakvih laži, koje brzo postaju viralne, je uznemiravanje javnosti. One direktno utiču na podrivanje ekonomske aktivnosti u Srbiji, targetiranje predsednika Vučića i institucija, kao i slabljenje naših poljoprivrednih i prerađivačkih kapaciteta. Da li će se tužilaštvo u bilo kom trenutku probuditi i krenuti da radi svoj posao?", upitala je Brnabić na Iksu.

Tagovi

1 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: