Politika 6

04.05.2024.

9:14

Vučić položio cveće u Malom Orašju i Duboni: Obećavam da država neće dozvoliti zločin bez kazne FOTO

Aleksandar Vučić položio je cveće u spomen-parku u Malom Orašju, kao i u Duboni, gde je pre godinu dana ubijeno je devetoro, a ranjeno 12, uglavnom mladih ljudi.

Izvor: B92.net

Vučić položio cveće u Malom Orašju i Duboni: Obećavam da država neće dozvoliti zločin bez kazne FOTO
Instagram/buducnostsrbijeav

Podeli:

Aleksandar Vučić položio je cveće u spomen-parku u Malom Orašju na mestu ubistva Nemanje Stevanovića, Lazara Milovanovića, Marka Mitrovića, Aleksandra Milovanovića, Nikole Milića i Petra Mitrovića.

"Sa najdubljim pijetetom odajem poštu nevinim žrtvama bezumnog pohoda koji je iza sebe ostavio očaj, tugu i pustoš.

Kao roditelj, osećam ogroman bol zbog izgubljenih života i delim patnju porodica koje su ostale bez najvrednijeg blaga, bez svoje dece.

Kao predsednik, obećavam da država neće dozvoliti zločin bez kazne, pobedu zla nad pravdom i zverstva nad čovečnošću.

Neka počivaju u miru," napisao je Vučić na svom Instagram nalogu.

Nakon polaganja cveća u Malom Orašju, Aleksandar Vučić je cveće položio i na mestu ubistva Kristine i Milana Panića i Dalibora Todorovića u selu Dubona.

"Zajedno sa predsednikom Vlade Milošem Vučevićem polažem cveće na mestu na kojem su surovo prekinuti životi Milana, Kristine i Dalibora, a sa njima i sva radost i nadanja njihovih roditelja. Kuće ugašene i zavijene u crno, delo su zla koje nije znalo ni za milost, ni za stid, ni za ljubav.

I ovaj zločin ostavio je duboku ranu na duši cele Srbije, koja i danas stoji nema pred užasom koji nas je sve zadesio, ali i ujedinio sve dobre ljude naše zemlje u nameri da se svim snagama izborimo za društvo u kojem se ovakva tragedija ne sme ponoviti.

Neka počivaju u miru."

Podeli:

6 Komentari

Možda vas zanima

Odustali su

Zemlja BRIKS-a odbila Ruse

Indija je odbila ruski predlog za kupovinu tečnog prirodnog gasa (TPG) koji se nalazi pod američkim sankcijama, uprkos rastućim problemima sa snabdevanjem energentima zbog eskalacije sukoba na Bliskom istoku.

14:24

12.5.2026.

12 h

Podeli: