Politika 27

27.11.2025.

11:19

Blokaderi ušli u Skupštinu; Narod uzvikivao "lopovi"; "Palo" priznanje: Đilas stoji iza "studentske" liste

Opozicioni poslanici danas su bez ikakvih problema ušli u Skupštinu Srbije, a kako mediji prenose, poslanica Jelena Milošević kazala je da iza "studentske" liste na lokalnim izborima stoji Dragan Đilas.

Izvor: Mediji

Blokaderi ušli u Skupštinu; Narod uzvikivao "lopovi"; "Palo" priznanje: Đilas stoji iza "studentske" liste
Printskrin

Podeli:

"Pozivam građane da u nedelju izađu na izbore, u Mionici zaokruže listu broj pet, a u Negotinu listu broj dva", kazala je Milošević.

Kako mediji podsećaju, građani su im priredili "doček".

Grupa ljudi se okupila ispred Skupštine Srbije da poruči blokaderima da se ne slaže sa porukama koje šalju i nasiljem koje prikazuju. 

Okupljeni su vikali blokaderima "lopovi, lopovi", pišu mediji. 

 

 

Podeli:

Tagovi

27 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

22 h

Podeli: