Politika 0

12.09.2025.

12:52

Za Dragana Šolaka, Novu i N1, Vojska Srbije je okupatorska vojska

Za Dragana Šolaka, i medije Nova i N1, Vojska Srbije nije zaštitnik naroda već okupatorska sila, pišu mediji u Srbiji.

Izvor: Mediji

Za Dragana Šolaka, Novu i N1, Vojska Srbije je okupatorska vojska
Printscreen

Podeli:

Tako u  tekstu, Nova S piše da su "tenkovi okupirali beogradske ulice", dok "vojni brodovi i čamci plove po rekama".

Ovim rečima, kako navode mediji, oni Vojsku Srbije nazivaju okupatorima.

Za Dragana Šolaka, Novu i N1, Vojska Srbije je okupatorska vojska
Printscreen

Tagovi

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

"Iran je u haosu, svi lideri su mrtvi"

Američki predsednik Donald Tramp ponovo je zapretio Iranu rekavši da će "uraditi šta mora" ako se ne budu pridržavali sporazuma sa Vašingtonom, javio je Rojters.

22:37

22.6.2026.

1 d

Podeli: