Politika 3

07.08.2025.

8:30

Jovanov: Tonino Picula bio je pripadnik hrvatskih "Crnih mambi"; Ko mu se pokloni nije ništa bolji od njega

Šef poslaničke grupe Srpske napredne stranke (SNS) u Skupštini Srbije Milenko Jovanov oglasio se na mreži Iks i istakao da je Tonino Picula, izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju, bio pripadnik hrvatskih "Crnih mambi".

Izvor: Mediji

Jovanov: Tonino Picula bio je pripadnik hrvatskih "Crnih mambi"; Ko mu se pokloni nije ništa bolji od njega
M.M./ATAImages

Podeli:

"Tonino Picula, izvestilac Evropskog parlamenta za Srbiju, bio pripadnik hrvatskih 'Crnih mambi' od 1991. godine.

'Branio je zemlju od nejači naše'.

Ko se tom gmazu i antisrpskom šovinisti pokloni i u njemu traži saveznika za političku borbu u Srbiji, nije ništa bolji od njega", napisao je na mreži Iks.

Podeli:

3 Komentari

Možda vas zanima

Skupo, ali brzo

Džinovski Antonov An-124 stiže u pomoć

Avio-kompanije Erbas i Boing angažovale su transportni avion Antonov An-124, jedan od najvećih teretnih aviona na svetu, kako bi ubrzale isporuku ključnih delova za proizvodnju letelica i ublažile probleme u lancima snabdevanja.

10:36

20.7.2026.

1 d

Podeli: