Politika 5

05.05.2025.

19:51

Mesarović: Sramna orkestrirana kampanja tajkunskih medija protiv Vučića

Ministarka privrede u Vladi Srbije Andrijana Mesarović osudila je napade na predsednika Srbije Aleksandra Vučića u tajkunskim medijima.

Izvor: B92.net

Mesarović: Sramna orkestrirana kampanja tajkunskih medija protiv Vučića
Martin Bertrand / imago stock&people / Profimedia

Podeli:

"Sramno je što se već treći dan u tajkunskim medijima sprovodi organizovana i orkestrirana kampanja protiv predsednika Aleksandra Vučića, što se dovodi u pitanje njegovo zdravstveno stanje i šire umobolne i lažljive teorije zavere i mržnja protiv njega. I još jednom su svi ovi opozicioni luzeri: Đilas, Aleksić, Manojlović, Milivojević, Mihailović, .. potvrdili da jedino što može da ih ujedini je ne samo bolesna mržnja, već i bolesna želja da se naškodi predsedniku Vučiću. To je njihova tačka spajanja – ubiti Vučića.

U činjenici da je predsedniku pozlilo, oni vide svoju šansu da se domognu vlasti i narodnih para, i da bez izbora dođu na vlast. U činjenici da predsednik, po nalogu lekara, mora nekoliko dana da miruje kako bi se oporavio, oni vide prostor da ga još žešće napadaju, da ga napadaju lažima jer pravih argumenata nemaju. Jedva su dočekali da nastave sa dehumanizacijom porodice Vučić, što im je jedini prioritetni cilj već godinama jer političku ideologiju nemaju, a Vučića ne mogu da pobede na izborima, niti će to ikada moći. Zato su njima laži jedino oružje. I svako normalan će se zapitati kako je u Srbiji dozvoljena tolika sloboda laži i govora mržnje? Postoje li ikakve granice?

Gde više nalaze inspiraciju za sve te bolesno lažljive napade na predsednika Vučića? Neka se ne zanose jer ga neće ni pobediti, ni oslabiti. Naprotiv! Iz svega ovoga će izaći još jači i spremniji da se dalje bori za budućnost Srbije i svih njenih građana! Stop nasilju i nasilnicima! Dosta više tih bahatih i lažljivih opozicionih luzera, koji već danima, bez trunke obraza brutalno šire laži, potpuno zanemarujući činjenice i istinu. Razobličene su sve njihove laži! Pobediće Srbija", napisala je Mesarović na Instagramu. 

Podeli:

5 Komentari

Možda vas zanima

Votson eksplodirao

Novo čudo Denvera bez Jokića! VIDEO

Košarkaši Denver Nagetsa ostvarili su novu veliku pobedu bez povređenog Nikole Jokića, pošto su na gostujućem parketu savladali Boston Seltikse rezultatom 114:110.

8:00

8.1.2026.

16 h

Podeli: