Politika 22

03.03.2025.

13:22

Skandal: "Studenti" neće da razgovaraju sa Vučićem, ali zato putuju u Zagreb jer su oni valjda nadležni? VIDEO

Nakon što su dobili podršku Aljbina Kurtija, Selme Bajrami, Severine i brojnih neprijatelja Srbije, studenti su odbili da razgovaraju sa predsednikom Srbije jer "nije nadležan".

Izvor: Mediji

Skandal: "Studenti" neće da razgovaraju sa Vučićem, ali zato putuju u Zagreb jer su oni valjda nadležni? VIDEO
Elmedin Hajrovic/ATAImages

Podeli:

"Ali su zato uredno seli u auto i zapalili za Zagreb gde su bili gosti hrvatskog javnog medijskog servisa (HRT-a) kod voditelja koji je nosio bedž sa krvavom šakom!", piše "Detektor laži".

Opširnije pogledajte u videu.

22 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

2 d

Podeli: