Hronika 0

02.10.2024.

14:12

Carinici sprečili šverc nakita vrednog 1,8 miliona dinara

Carinski službenici su na graničnom prelazu Batrovci sprečili dvoje putnika da u prtljagu preko granice nelegalno prenesu zlatnu ogrlicu i tri ženske torbice poznatih marki, čija je vrednost 1,8 miliona dinara, saopštila je danas Uprava carina.

Izvor: Tanjug

Carinici sprečili šverc nakita vrednog 1,8 miliona dinara
RINA/Ilustracija

Podeli:

Carinici su juče prilikom redovne kontrole na ulazu u zemlju u automobilu stranih registarskih oznaka pronašli neprijavljenu robu.

Vrednost robe je procenjena na osnovu pronađenih fiskalnih računa i uredno overenih obrazaca za povraćaj poreza.

Neprijavljena roba je zadržana do okončanja prekršajnog postupka pred nadležnim sudom.

Tražite još vesti za temu Hronika? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

0 Komentari

Možda vas zanima

Intense military activity

NATO threatens to seize Kaliningrad?

Russia has accused European countries of rehearsing scenarios involving a naval blockade and a potential seizure of the Kaliningrad region during recent military exercises led by the United Kingdom.

18:40

23.4.2026.

1 d

Svet

"Vratićemo se na ugalj ako cena gasa skoči"

Italijanska vlada bi mogla ponovo da aktivira termoelektrane na ugalj, ako cena gasa dostigne 70 evra po megavatsatu, izjavio je ministar za životnu sredinu i energetsku bezbednost te zemlje Gilberto Piketo Fratin.

18:41

23.4.2026.

1 d

Podeli: