Hronika 0

16.06.2024.

10:05

Pukla plinska boca u kući kod Orašca: Ženi izgorele ruka i kosa

U mestu Orašac kod Aranđelovca došlo je do požara na jednom stambenom objektu, u kome je povređena jedna osoba. Plamen je zahvatio krovnu konstrukciju, kao i deo prostorija.

Izvor: RINA

Pukla plinska boca u kući kod Orašca: Ženi izgorele ruka i kosa
jck5055/Shutterstock

Podeli:

"U kući je bila žena koja je pokušala da ugasi vatru i nažalost tom prilikom zadobila opekotine. Plamen joj je zahvatio levu ruku i kosu a njena ćerka je uspela da je skloni iz kuće. Vatrogasci su brzo stigli na lice mesta i lokalizovali požar koji se već proširio na veći deo kuće," kažu meštani za agenciju RINA, koji su odmah pritekli u pomoć.

Na svu sreću izbegnuta je tragedija a vatra koja se brzo širila pričinila je veliku materijalnu štetu na porodičnoj kući u Orašcu.

Prema nezvaničnim informacijama do požara je došlo usled pucanja creva na plinskoj boci.

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Potvrđeno je – definitivno se povlače

Vrhovni komandant savezničkih snaga za Evropu, general Aleksus Grinkevič potvrdio je danas na konferenciji za medije da će Sjedinjene Američke Države povući 5.000 vojnika iz Evrope, uključujući deo snaga iz Nemačke i otkazanu rotaciju u Poljskoj.

20:13

19.5.2026.

1 d

Podeli: