Hronika 0

28.05.2024.

7:11

Mladić teško povređen u udesu u Zemunu

Mladić star 17 godina zadobio je teške povrede kada je oboren sa motora u Ulici Batajniči drum kod mosta Mihajla Pupina u Zemunu, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

Izvor: Tanjug

Mladić teško povređen u udesu u Zemunu
Shutterstock/logoboom

Podeli:

Do udesa je došlo sinoć u 21.26 sati, a ekipa Hitne pomoći prevezla je povređenog mladića u Urgentni centar.

Ekipe Hitne pomoći su tokom noći intervenisale 120 puta, od toga je 12 intervencija bilo na javnom mestu.

Najviše su se za pomoć javljali hronični bolesnici - asmatičari, hipertenzičari, psihijatrijski i pacijenti sa malignitetima, navode u Hitnoj pomoći.
 

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Kina odgovorila Trampu

Kinesko ministarstvo spoljnih poslova izrazilo je zabrinutost zbog napete situacije u Ormuskom moreuzu nakon poziva američkog predsednika Donalda Trampa da Peking pošalje svoje brodove radi obezbeđivanja tog ključnog plovnog puta.

9:14

16.3.2026.

2 d

Podeli: