Hronika 0

13.06.2026.

7:19

Mirna noć u Beogradu: Najviše problema imali astmatičari i srčani bolesnici

Noć u Beogradu protekla je mirno, bez težih incidenata. Hitna pomoć intervenisala je 120 puta, a za pomoć su se najčešće javljali astmatičari i srčani bolesnici.

Izvor: Tanjug

Mirna noć u Beogradu: Najviše problema imali astmatičari i srčani bolesnici
Milos Miskov / AFP / Profimedia

Podeli:

Noć u Beogradu protekla je relativno mirno, bez većih incidenata, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

Ekipe ove službe obavile su u toku noću ukupno 120 intervencija, od kojih je 21 bila na javnom mestu. Za pomoć su se najviše javljali astmatičari i srčani bolesnici.

Tražite još vesti za temu Hronika? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

0 Komentari

Možda vas zanima

Ozbiljno naoružavanje

Eks-ju zemlja nabavlja tri hiljade raketa

Ministarstvo odbrane Slovenije nabavlja 3.000 raketa vazduh-zemlja dometa 3.000 metara. Prvih 1.500 komada trebalo bi da bude isporučeno 2028, a ostatak 2029. godine.

8:31

19.8.2026.

1 d

Podeli: