Hronika 0

13.12.2025.

23:31

Dečak napadnut nožem na Voždovcu

Dečak (14) večeras je, prema nezvaničnim informacijama, povređen nožem u grudni koš, nakon čega prevezen je u Institut za majku i dete.

Izvor: Tanjug

Dečak napadnut nožem na Voždovcu
Jan Zoetekouw / Alamy / Profimedia

Podeli:

Dečak je, kako je rečeno za Tanjug u Hitnoj pomoći, u dobrom stanju.

Prema nezvaničnim informacijama koje su preneli mediji, dečak je nešto pre 22 sata utrčao u jednu piceriju u naselju Stepa Stepanović na Voždovcu, tražeći pomoć.

Tražite još vesti za temu Hronika? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

0 Komentari

Možda vas zanima

Odustali su

Zemlja BRIKS-a odbila Ruse

Indija je odbila ruski predlog za kupovinu tečnog prirodnog gasa (TPG) koji se nalazi pod američkim sankcijama, uprkos rastućim problemima sa snabdevanjem energentima zbog eskalacije sukoba na Bliskom istoku.

14:24

12.5.2026.

1 d

Podeli: