Udes na auto-putu Novi Sad-Beograd 13

29.10.2025.

8:14

Oglasio se MUP: U vozilu bili članovi džudo kluba "Partizan" iz Beograda, poginuo dečak star 16 godina

Na auto-putu Novi Sad-Beograd dodogodila se teška saobraćajka kada je kombi sleteo s puta i tom prilikom je na licu mesta nastradao jedan dečak.

Izvor: B92.net

Oglasio se MUP: U vozilu bili članovi džudo kluba "Partizan" iz Beograda, poginuo dečak star 16 godina
BokiPop034 / Shutterstock.com

Podeli:

Vrlo brzo povodom te saobraćajne nezgode oglasio se MUP saopštenjem: 

"Na državnom putu prvog A reda, u pravcu Novi Sad-Beograd, jutros oko 03.47 časova došlo je do saobraćajne nezgode u kojoj je jedna osoba poginula, a više osoba je povređeno.

Prema dosadašnjim informacijama, iz za sada neutvrđenih razloga došlo je do prevrtanja kombi vozila marke 'opel vivaro', beogradskih registarskih oznaka, kojim je upravljao S. S. (1982). U vozilu se nalazilo osmoro maloletnih putnika uzrasta od 13 do 16 godina, koji su članovi džudo kluba 'Partizan' iz Beograda i vraćali su se sa međunarodnog sportskog kampa i takmičenja u Azerbejdžanu.

Jedan maloletni putnik, star 16 godina, preminuo je na licu mesta, dok je osam osoba, među kojima i vozač, sa povredama različitog stepena, prevezeno u Klinički centar Vojvodine u Novom Sadu.

Alkotestiranjem je utvrđeno da vozač kombija nije bio pod dejstvom alkohola. Na mestu događaja uviđaj je u toku, po nalogu nadležnog javnog tužioca."

Podeli:

13 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Rastu tenzije: Kina blokirala sankcije SAD

Ministarstvo trgovine Kine saopštilo je danas da je izdalo zabranu kako bi se blokirale američke sankcije uvedene za pet kineskih rafinerija koje SAD optužuju za kupovinu iranske nafte, prenosi Sinhua.

20:58

2.5.2026.

1 d

Podeli: