Hronika 0

21.08.2025.

13:33

MUP zaplenio osam kilograma kokaina

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da su pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu zaplenili oko 8 kilograma kokaina.

Izvor: B92.net

MUP zaplenio osam kilograma kokaina
RINA

Podeli:

Tom prilikom je uhapšen S. I. (1981), državljanina Severne Makedonije, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga. 

"Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu zaplenili su oko 8 kilograma kokaina i uhapsili S. I. (1981), državljanina Severne Makedonije, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih drog", istakao je ministar unutrašnjih poslova.

"Policija je na auto-putu kod Brestovca, u automobilu 'ford' kojim je upravljao osumnjičeni, pronašla devet paketa u kojima je bio kokain. Osumnjičenom je, po ovlašćenju višeg javnog tužioca u Leskovcu, određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu", istakao je Dačić i zahvalio svim pripadnicima policije koji su učestvovali u ovoj akciji.

0 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

20 h

Podeli: