Hronika 2

12.08.2025.

22:54

Skuterom udario u kajak na Tamišu; Uhapšen zbog izazivanja opšte opasnosti

Pripadnici policije u Pančevu, u saradnji sa Osnovnom javnom tužilaštvu uhapsili su M.J. (29) iz tog grada, zbog sumnje da je večeras oko 19 časova na reci Tamiš upravljao motornim skuterom i tom prilikom naleteo na kajak u kojem se nalazilo više lica.

Izvor: Tanjug

Skuterom udario u kajak na Tamišu; Uhapšen zbog izazivanja opšte opasnosti
CC7/Shutterstock

Podeli:

Kako se navodi u saopštenju MUP u Pančevu, M.J se tereti da je izvršio krivično delo izazivanje opšte opasnosti.

Dalji rad na utvrđivanju svih činjenica je u toku, a osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Pančevu, dodaje se u saopštenju.

2 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Potpisali su: Kraj rata!

Tajland i Kambodža potpisali su sporazum o prekidu vatre kojim je okončan višenedeljni sukob na zajedničkoj granici, saopšteno je danas.

7:27

27.12.2025.

1 d

Svet

Ubijen Putinov protivnik

Denis Kapustin, vođa paravojnog Ruskog dobrovoljačkog korpusa (RBK), koji se bori na strani Ukrajine, ubijen je na Zaporoškom frontu, saopštio je danas RBK na Telegramu.

9:02

27.12.2025.

1 d

Podeli: