Hronika 0

09.08.2025.

10:15

Težak udes kod graničnog prelaza: "Prizor je bio užasan, automobil podleteo pod autobus"

Na ulazu u Srbiju, nedaleko od graničnog prelaza Gostun sa Crnom Gorom, jutros se dogodila teška saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali putnički automobil i autobus.

Izvor: RINA

Težak udes kod graničnog prelaza: "Prizor je bio užasan, automobil podleteo pod autobus"
RINA

Podeli:

"Prizor je bio užasan, automobil je potpuno podleteo pod autobus i prednji deo je bio smrskan do neprepoznatljivosti. Nama su na granici rekli da budemo strpljivi i da će biti gužve. Čekali smo oko 25 minuta, a posle nas su se formirale ogromne kolone dugačke i preko tri kilometra", ispričala je za RINU jedna od očevidaca.

Prema prvim informacijama, u nesreći je povređeno više osoba.

Saobraćaj na ovom putnom pravcu odvija se otežano, a policija i hitne službe su na terenu.

0 Komentari

Možda vas zanima

Skupo, ali brzo

Džinovski Antonov An-124 stiže u pomoć

Avio-kompanije Erbas i Boing angažovale su transportni avion Antonov An-124, jedan od najvećih teretnih aviona na svetu, kako bi ubrzale isporuku ključnih delova za proizvodnju letelica i ublažile probleme u lancima snabdevanja.

10:36

20.7.2026.

1 d

Podeli: