Hronika 0

30.07.2025.

23:33

Krvavi obračun u Novom Pazaru: Sevali noževi, četiri povređene osobe hitno prebačene u bolnicu

U strogom centru Novog Pazara, oko 22 časa u ulici Stane Bačanin, došlo je do incidenta u kojem su četiri osobe zadobile teške povrede.

Izvor: RINA

Krvavi obračun u Novom Pazaru: Sevali noževi, četiri povređene osobe hitno prebačene u bolnicu

Podeli:

"Prema prvim informacijama, došlo je do tuče u kojoj je učestvovalo više osoba. Sevali su noževi i četvoro je teško povređenih hitno prebačeno u Opštu bolnicu u Novom Pazaru", potvrđeno je za RINU.

Jedna od povređenih osoba je u teškom stanju, bez svesti i očekuje se njen transport za dalje lečenje, saznaje Indeksinline.rs.

Trenutno nema zvaničnih podataka o stepenu povreda preostalih povređenih osoba, kao ni o mogućim uzrocima sukoba.

Policija je obavila uviđaj na licu mesta, a istraga je u toku.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Brži od policijskog časa

Đoković pobedom okončao agoniju!

Novak Đoković je uz mnogo muka obezbedio drugo kolo Vimbldona. Kinez Jibing Vu bio je tvrd orah, uprkos tome što mu je ovo bio drugi nastup u Londonu.

23:49

29.6.2026.

23 h

Podeli: