Hronika 0

06.04.2025.

8:39

Hitna pomoć: Upucan muškarac u Beogradu

Muškarac star 35 godina teže je povređen kada je upucan sinoć u 20.56 sati u Radničkoj ulici kod broja 58 na Čukarici i on je prevezen u Urgentni centar na reanimaciju, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.

Izvor: Tanjug

Hitna pomoć: Upucan muškarac u Beogradu
Shutterstock/Mikbiz

Podeli:

Motociklista star 23 godine lakše je povređen sinoć u 20.15 sati kada je oboren u Mirijevskom bulevaru kod tržnog centra i on je prevezen u Urgentni centar.

Hitna pomoć je intervenisala tokom noći ukupno 113 puta, od čega su 22 intervencije bile na javnim mestima. 

Za pomoć su se uglavnom javljali hronični bolesnici, a bilo je i intervencija zbog alkoholisanih osoba, rečeno je u Hitnoj pomoći.

0 Komentari

Možda vas zanima

Ruska imovina pravi razdor

Potres u EU; Makron izdao Merca – "Za to će morati da plati"

Pokušaj nemačkog kancelara Fridriha Merca da ubedi čelnike EU da iskoriste 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine za pomoć Ukrajini doživeo je neuspeh kada je shvatio da mu ključni saveznik, francuski predsednik Emanuel Makron, okreće leđa.

20:31

21.12.2025.

1 d

Najnovija prognoza za Srbiju

Biće snega – negde i do 40 centimetara; Čeka nas veoma hladan januar

Snega će ipak biti u Srbiji oko novogodišnjih praznika, pokazuje najnovija vremenska prognoza, a januar će imati dosta hladnih dana sa temparturama ispod proseka. Već ove nedelje očekuje se da u Negotinskoj krajini napada čak 40 centimetara snega.

9:50

22.12.2025.

21 h

Podeli: