10.03.2025.
12:53
Našao telo dok je orao njivu; Horor kod Požege
Posle tri meseca od nestanka Gligorija J. (64) iz Donje Ježevice kod Požege, nađeno je njegovo telo.

Nestanak Gligorija J. je policiji prijavljen 16. decembra prošle godine, a pretpostavlja se da je nestao četiri dana ranije. Tada su policajci i komšije pretraživale teren, ali i posle nekoliko dana pretrage nisu ga našli. Nikakvog traga, ni glasa o Gligoriju nije bilo da danas.
"Komšija je izašao sa traktorom da ore njivu. I kada je bio pri kraju njive video je telo. To je 30 metara od glavnog puta, a 200 metara od Gligorijeve kuće. Telo se nije mnogo promenilo, jedino pantalone što su malo istrulile", kaže komšija.
- Brutalno ubistvo: Mladić ubio drugog mladića pa raskomadao njegovo telo
- Dačić: Da nije bilo policije došlo bi do napada na studente koji žele da studiraju
- U Novom Sadu zaplenjeno 33 kilograma marihuane, uhapšena trojica osumnjičenih FOTO
On dodaje da su Gligorija tražili danima.
"Tražili smo ga danima. Za Božić sam ga tuda tražio i prošao sam tri metra od mesta gde je nađen, ali ga nisam video, verovatno od trave i šiblja", dodao je ovaj komšija.
Po nalasku tela odmah su pozvali policiju i istragom će se utvrditi kako je Gligorije preminuo.
"On je ovde živeo sam, bio je slabog materijalnog stanja. Njegov sin je prijavio nestanak,ali on ne živi u selu. Ima i drugog sina koji je smešten u neku od ustanova, jer je nepokretan. Gligorije je obično znao da ide po selu od kuće do kuće, da popije i pojede nešto", kažu meštani Donje Ježevice.
Komentari 1
Pogledaj komentare Pošalji komentar