Hronika 0

01.03.2025.

18:34

Užas u Lapovu: Muškarac upao u kuću bivše žene i naneo joj više ubodnih rana

Policija u Kragujevcu uhapsila je B.J. (49) iz Blaca, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo teško ubistvo u pokušaju.

Izvor: Telegraf.rs

Užas u Lapovu: Muškarac upao u kuću bivše žene i naneo joj više ubodnih rana
Shutterstock/FotoDax

Podeli:

On se sumnjiči da je, noćas, u Lapovu, svojoj bivšoj supruzi, u kući u kojoj je boravila, naneo više ubodnih rana nožem u predelu tela i pobegao sa lica mesta.

Povređena četrdesetčetvorogodišnja žena je brzo zbrinuta u Univerzitetskom Kliničkom centru u Kragujevcu, kojoj su konstatovane teške telesne povrede, i trenutno je van životne opasnosti.

Brzim operativnim radom policije odbegli napadač je ubrzo pronađen i uhapšen na teritoriji opštine Blace.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Kragujevcu.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Srbija

EU kaže – ovo nije slanina

Stroži propisi Evropske unije o proizvodnji i označavanju hrane uticaće na cene u Srbiji. Novi troškovi su izvesni, kaže za RTS Nenad Budimović iz Privredne komore Srbije.

14:23

14.4.2026.

1 d

Podeli: