Društvo 0

18.09.2024.

14:36

Totalni kolaps na graničnim prelazima: Čeka se satima

Prema informacijama Uprave granične policije u 13.15 časova vozila se na graničnim prelazima zadržavaju od 30 minuta do sedam sati.

Izvor: Tanjug

Totalni kolaps na graničnim prelazima: Čeka se satima
Shutterstock/Adam Radosavljevic

Podeli:

Na naplatnim stanicama na auto-putevima u Republici Srbiji nema zadržavanja vozila, saopštilo je JP "Putevi Srbije".

Na graničnom prelazu Gradina, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 420 minuta, na graničnim prelazima Kelebija i Horgoš, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 240 minuta, a na graničnim prelazima Šid i Batrovci, na izlazu, zadržavanje za teretna motorna vozila je 300 minuta.

Kako se navodi u saoptenju, teretnaci na graničnom prelazu Sremska Rača, na izlazu, čekaju 180 minuta, na graničnom prelazu Bezdan, na izlazu, 120 minuta, na graničnom prelazu Bogojevo, na izlazu, 60 minuta i na graničnom prelazu Preševo, zadržavanje za teretna motorna vozila, na izlazu, je 60 minuta, a zadržavanje za putnička motorna vozila, na izlazu i ulazu, je 30 minuta.

Na ostalim graničnim prelazima nema dužih zadržavanja vozila.

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Brži od policijskog časa

Đoković pobedom okončao agoniju!

Novak Đoković je uz mnogo muka obezbedio drugo kolo Vimbldona. Kinez Jibing Vu bio je tvrd orah, uprkos tome što mu je ovo bio drugi nastup u Londonu.

23:49

29.6.2026.

1 d

Podeli: