Društvo 0

20.08.2024.

7:08

Narandžasti meteo-alarm u Srbiji: Pljuskovi, grmljavina, jak vetar i grad

Republički hidrometeorološki zavod upozorio je na kratkotrajne vremenske nepogode na području Srbije danas i sutra.

Izvor: Tanjug

Narandžasti meteo-alarm u Srbiji: Pljuskovi, grmljavina, jak vetar i grad
EPA-EFE/Gyorgy Varga HUNGARY OUT

Podeli:

Pljuskovi i grmljavine lokalno će biti intenzivniji (preko 20 mm za kratko vreme), praćeni gradom i jakim ili olujnim vetrom, danas pretežno u centralnim i južnim krajevima, a sutra izolovano i na području Vojvodine.

Narandžasti meteo-alarm, koji označava opasno vreme, danas je na snazi u zapadnoj i jugozapadnoj Srbiji, Šumadiji, Pomoravlju, na istoku i jugoistoku zemlje i na Kosovu i Metohiji.

0 Komentari

Možda vas zanima

Skupo, ali brzo

Džinovski Antonov An-124 stiže u pomoć

Avio-kompanije Erbas i Boing angažovale su transportni avion Antonov An-124, jedan od najvećih teretnih aviona na svetu, kako bi ubrzale isporuku ključnih delova za proizvodnju letelica i ublažile probleme u lancima snabdevanja.

10:36

20.7.2026.

1 d

Podeli: