Društvo 0

10.07.2024.

13:52

Za putnička vozila bez zadržavanja na granicama; Teretnjaci čekaju po nekoliko sati

Na graničnim prelazima nema zadržavanja za putnička vozila dok kamioni čekaju od dva do sedam sati na izlazu iz zemlje, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Izvor: Beta

Za putnička vozila bez zadržavanja na granicama; Teretnjaci čekaju po nekoliko sati
EPA-EFE/Antonio Bat

Podeli:

Najduža zadržavanja su na prelazu Batrovci, gde kamioni u smeru ka Hrvatskoj čekaju sedam sati, na prelazu Kelebija gde u smeru ka Mađarskoj čekaju pet časova i na prelazu Horgoš gde je zadržavanje u smeru ka Mađarskoj oko četiri sata.

Na prelazu Šid u smeru ka Hrvatskoj kamioni čekaju oko tri sata, a na prelazu Bogojevo oko dva.

Tražite još vesti za temu Društvo? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

0 Komentari

Možda vas zanima

Politika

Mediji: Zagorka Dolovac napustila Srbiju

Dan nakon sednice Odbora za pravosuđe koji je odbio izveštaje Vrhovne javne tužiteljke Zagorka Dolovac o radu javnog tužilaštva od 2020-2025. godine, ona je otputovala avionom za Amsterdam, prenosi Kurir.

10:51

2.12.2025.

2 d

Podeli: