Društvo 1

14.06.2024.

12:47

Policija javlja: Oglasiće se sirene

U utorak, 18. juna, od 10 do 14 sati, u Žitoradji, kao i sredu, 19. juna, u isto vreme, u Prokuplju će biti proveravan sistem za javno uzbunjivanje i tom prilikom će biti aktivirane sirene, saopštila je danas Polciijska uprava Prokuplje.

Izvor: Tanjug

Policija javlja: Oglasiće se sirene
EPA-EFE/SASCHA STEINBACH

Podeli:

U četvrtak 20. juna, od 10 do 14 sati, u Blacu, kao i u petak 21. juna, u isto vreme, u Kuršumliji, u sklopu provera sistema za javno uzbunjivanje, biće aktivirane sirene.

Biće emitovan znak za prestanak opasnosti, odnosno jednoličan ton koji će trajati 60 sekundi, navedeno je u saopštenju.

Tražite još vesti za temu Društvo? Rubrika Info donosi vam sve najvažnije informacije iz zemlje, regiona i sveta. Bilo da vas zanima politika, društvo, hronika, izbori, situacija na Kosovu i Metohiji, stanje u ratnim sukobima na istoku Evrope ili Bliskom istoku... sve o ovim i drugim temama pronaći ćete na stranicama rubrike Info na B92.net.

1 Komentari

Možda vas zanima

Skupo, ali brzo

Džinovski Antonov An-124 stiže u pomoć

Avio-kompanije Erbas i Boing angažovale su transportni avion Antonov An-124, jedan od najvećih teretnih aviona na svetu, kako bi ubrzale isporuku ključnih delova za proizvodnju letelica i ublažile probleme u lancima snabdevanja.

10:36

20.7.2026.

1 d

Podeli: