Društvo 0

07.06.2024.

18:35

Sever Srbije da se spremi: U naredna dva sata...

Republički hidrometeorološki zavod Srbije oglasio se povodom najnovije vremenske prognoze.

Izvor: B92.net

Sever Srbije da se spremi: U naredna dva sata...
Shutterstock/Galina Gutarin

Podeli:

"U naredna dva sata na krajnjem severu Bačke i Banata lokalna pojava kratkotrajne kiše ili pljuska sa grmljavinom", najavljuje RHMZ.

Do kraja sedmice pretežno sunčano i sve toplije, ponegde uz malu ili umerenu oblačnost. Maksimalne temperature do ponedeljka (08.06. – 10.06) od 30 do 34°C, a zatim (od 11.06) malo svežije s najvišom temperaturom od 27 do 32°C.

Uz lokalni razvoj oblačnosti u ponedeljak (10.06) i utorak (11.06) očekuje se nestabilno vreme, mestimično s kratkotrajnom kišom ili pljuskom s grmljavinom, dok će u ostalim danima pojava pljuskova i grmljavina biti retka (izolovana) pojava.

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

13 h

Evropa na udaru

Temperatura ide i do -10 stepeni: Stiže sibirska hladnoća

Dok Nemačka i Austrija očekuju prvi sneg, u Srbiji će praznični dani proteći u znatno stabilnijem i toplijem vremenu. Meteorolozi najavljuju dolazak hladnog vazduha sa istoka u Evropu, dok će kod nas biti toplo vreme, uz jutarnji mraz i povremenu maglu.

18:00

17.12.2025.

1 d

Podeli: