Društvo 1

17.12.2025.

18:27

Na izlaz iz Srbije se čeka 15 sati

Teretna vozila najviše čekaju na graničnom prelazu Batrovcina izlazu iz zemlje, 15 sati, saopštio je danas Auto-moto savez Srbije (AMSS).

Izvor: Tanjug

Na izlaz iz Srbije se čeka 15 sati
EPA/LUKAS BARTH-TUTASS

Podeli:

Prema informacijama Uprave granične policije od 17.15 časova, na izlazu iz Srbije teretnjaci na graničnom prelazu Šid čekaju šest, a na Bezdanu i Sremskoj Rači po pet sati.

Zadržavanja za teretna vozila na izlazu iz zemlje ima i na Kelebiji, tri sata i Horgošu, sat i po.

Za putnička vozila nema zadržavanja na graničnim prelazima. 

Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.

Podeli:

1 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Pristali su: Ovo je sve što bi trebalo da dobije Ukrajina

Ukrajina, Sjedinjene Američke Države i evropski partneri su se tokom pregovora koji se danas održavaju u Berlinu dogovorili o parametrima za postizanje mira u Ukrajini, prenosi ukrajinska agencija Ukrinform, pozivajući se na saopštenje evropskih lidera.

21:00

15.12.2025.

1 d

Strah od odmazde Moskve

Sve je palo u vodu: Neće biti dogovora

Belgija se usprotivila predlogu Evropske komisije za deblokiranje kredita Ukrajini od 210 milijardi evra finansiranog zamrznutom ruskom imovinom i uništila nade EU za dogovor do samita lidera.

16:40

16.12.2025.

1 d

Svet

Mađarska potpisala: "Isporučujemo gas"

Mađarska je danas potpisala ugovor sa Sjedinjenim Američkim Državama o isporuci 400 miliona kubnih metara tečnog prirodnog gasa (TPG) godišnje, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto.

17:38

16.12.2025.

1 d

Podeli: