Sport 0

25.11.2024.

15:39

SESE vam predstavlja revolucionarno sportsko iskustvo - prijavite se za Phygital Football!

Prijave su zvanično otvorene!

Autor: B92

B92
SESE vam predstavlja revolucionarno sportsko iskustvo - prijavite se za Phygital Football!
Phygital

Podeli:

Srpski savez elektronskih sportova i esportova (SESE) poziva sve igrače i ljubitelje fudbala i esporta da se pridruže u jedinstvenom takmičenju – Phygital Football! Ovo je prilika da pokažete svoje veštine i okušate se u inovativnom formatu koji spaja fizički i digitalni fudbal!

Srpski savez elektronskih sportova i esportova (SESE) sa ponosom najavljuje Phygital Football, događaj inovativnog koncepta koji kombinuje tradicionalni fudbal i digitalnu tehnologiju u jedinstveno iskustvo za igrače i publiku. Phygital sportovi, koji su prethodnih godina stekli veliku popularnost širom sveta, omogućavaju publici da uživo prati sportske mečeve dok digitalni senzori i VR tehnologija obezbeđuju dodatnu interaktivnost i real-time podatke, čime se otvaraju potpuno novi načini za uživanje u sportu.

Prošlogodišnja premijera Phygital sportova donela je inovacije i nove mogućnosti za sportiste i gledaoce, naročito u fudbalu, gde se kroz ovaj format igrači takmiče ne samo na fizičkom terenu već i u virtuelnom okruženju. Ova jedinstvena fuzija sporta i tehnologije brzo je privukla pažnju globalne publike, a Srbija će se, zahvaljujući SESE, pridružiti zemljama koje neguju ovu vrstu takmičenja.

Jedan meč Phygital Fudbala se sastoji od jednog 5v5 meča pravog fudbala i jedne partije EA FC na konzoli. Pobednička ekipa je ona koja ukupno postigne više golova, uključujući obe discipline.   

Ako ste zaljubljenik u EA FC 25 i spremni za novu dimenziju fudbalskog iskustva, pridružite se našim phygital kvalifikacijama!

Detalji turnira

Esport deo: Takmičenje započinje u EA FC 25 igrici, u popularnom modu Rush. Igra se u formatu 2v2 – prvi par igra prvo poluvreme, a drugi par završava drugo. Mečevi se odvijaju na konzoli Sony PlayStation 5, a jedno poluvreme traje 3 minuta.

Fizički deo: Nakon digitalnog dela, učesnici će preći na fudbalski teren, gde će se igrati poluvremena od po 5 minuta, sa pauzama kada lopta izađe iz igre. Pravila su stroga, uz kazne za nepoštovanje igre i fair-play pravila. Tim koji je započeo meč u digitalnom delu takođe ima pravo na početni udarac i u fizičkom delu.

Prijavite se odmah!

Ne propustite priliku da pokažete svoje veštine i na konzoli i na pravom terenu! Prijave su otvorene, pa se prijavite i budite deo ovog jedinstvenog turnira.

Izvor: RUR

Podeli:

0 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Stigli prvi raketni bacači Himars

Australijska vojska dobila je svoje prve raketne bacače Himars američke proizvodnje, saopštila je danas tamošnja vlada pozdravljajući isporuku za koju se očekuje da će ojačati nacionalnu i regionalnu bezbednost.

11:53

24.3.2025.

1 d

Podeli: