Zanimljivosti 4

23.09.2025.

14:18

Ovo je prvi serijski Betmobil FOTO

U saradnji sa svetski poznatim filmskim studijom Warner Bros, Mahindra je pretvorila svoj SUV BE 6 u specijalnu verziju "Batman Edition".

Izvor: Revijahak

Ovo je prvi serijski Betmobil FOTO
Mahindra

Podeli:

Mahindra je uz odobrenje i (plaćanje nosiocu prava) kreirala posebnu verziju svog električnog modela BE 6e.

Ovo je prvi serijski Betmobil FOTO
Mahindra

Spoljašnji izgled automobila ima jedinstvenu Satin Black farbu, 20-inčne točkove i čeljusti kočnica zlatne boje.

Osim toga, nekoliko amblema šišmiša postavljeno je na poklopce točkova, spoljne panele, zadnji branik i staklene površine, piše Revijahak.

Ovo je prvi serijski Betmobil FOTO
Mahindra

Električni automobil Batman Edition takođe dobija posebne detalje kao što je krov sa simbolom Betmena i brisače u obliku njegovog znaka.

Unutrašnjost automobila posebno je dizajnirana s karbonskom crnom kožom, zlatnim detaljima i nekoliko elemenata iz "Mračnog viteza", jednog od najpoznatijih filmova o Betmenu.

Ovo je prvi serijski Betmobil FOTO
Mahindra

Betmenovi detalji jasno su vidljivi na sedištima, tasterima i komandama, kao i na instrument tabli. Tabla s instrumentima ukrašena je numerisanom pločicom Batman Edition, a posebna animacija dobrodošlice pozdravlja vozača u infotejnment sistemu.

Takođe, logotip Betmena projektuje se na pod kada otvorite vrata.

Ovo je prvi serijski Betmobil FOTO
Mahindra

Mahindra BE 6 Batman Edition dolazi sa baterijom od 79 kWh, što garantuje preko 600 km dometa, i lansirana je na "Međunarodni dan Betmena". Elektromotor proizvodi 286 konjskih snaga.

Ovo je prvi serijski Betmobil FOTO
Mahindra

Mahindra nije objavila podatke o tome koliko će primeraka proizvesti, ali prve isporuke ovog specijalnog električnog automobila, koji trenutno nije dostupan u Evropi, počele su 20. septembra.

Podeli:

4 Komentari

Možda vas zanima

Podeli: