Aktuelno 2

02.02.2025.

20:30

Sami sebe strpali u zatvor: Divljali u Mercedesu, sve snimali, pa se slupali VIDEO

Snimak biti glavni dokaz u utvrđivanju krivice.

Izvor: Index, B92

Sami sebe strpali u zatvor: Divljali u Mercedesu, sve snimali, pa se slupali VIDEO
Shutterstock/Brandon Woyshnis

Podeli:

Iako mnogi saobraćajnu (ne)kulturu najčešće povezuju sa vozačima BMW-a, na stubu srama neretko se nađu i vozači drugih marki.

Ovoga puta donosimo snimak u kojem glavnu ulogu ima obesni vozač Mercedesa. On je odlučio povesti društvo u vožnju koju će dugo pamtiti – a ozlede koje su zadobili u nesreći, kada su Mercedesom udarili u Toyotu, pamtiće godinama. Vozač će, sa druge strane, vrlo verovatno glavu hladiti u zatvoru.

Naime, svoju obesnu vožnju auto-putem prenosio je uživo na društvene mreže, pa će snimak biti glavni dokaz u utvrđivanju krivice. S druge strane, ozbiljnost povreda putnika u Toyoti biće ključna pri određivanju dužine zatvorske kazne.

Noviji snimak donosi još jedan slučaj, koji se dogodio pre nekoliko dana – i opet je u glavnoj ulozi vozač Mercedesa.

Ovaj je još bezobzirniji: jednom rukom drži volan, drugom mobilni telefon, dok juri auto-putem brzinom od gotovo 200 km/h. Naravno, i on sve snima – i, očekivano, slalom vožnja završava teškom saobraćajnom nesrećom.

Nadamo se da će u ovom slučaju sud doneti pravednu presudu.

Podeli:

2 Komentari

Možda vas zanima

Svet

Zbogom Ukrajino; Pitanje svih pitanja je...

Lideri EU, koji će se sastati sa predsednikom SAD Donaldom Trampom i američkim zvaničnicima na marginama Svetskog ekonomskog foruma u ​​Davosu, "cepaju" svoje beleške o Ukrajini, navodi Fajnenšel tajms.

12:42

19.1.2026.

2 d

"Najgore možda tek dolazi"

Građani su upozoreni: "Spremite se za moguću invaziju"

Premijer Grenlanda Jens-Frederik Nilsen rekao je stanovnicima tog arktičkog ostrva da se pripreme za vojnu invaziju usred pretnji Donalda Trampa o njegovom preuzimanju. Danska premijerka Mete Fredriksen rekla je da "najgore možda tek dolazi".

19:30

20.1.2026.

1 d

Podeli: