Aktuelno 32

30.01.2025.

14:10

Parkirao kola uz pešački, pa zasmejao Beograđane ostavljenom porukom VIDEO

Vlasnik jednog Audija nasmejao je beogradske prolaznike porukom zakačenom za automobil.

Izvor: B92

Parkirao kola uz pešački, pa zasmejao Beograđane ostavljenom porukom VIDEO
Shutterstock/Mikbiz

Podeli:

Sportski Audi parkiran je bio tik uz pešački prelaz, a na vetrobranskom staklu ostavljen je kratki natpis: "Nemam ga đe".

Snimak ovog automobila objavljen je na Instagram stranici "Podgorički vremeplov", a može se čuti u pozadini kako se prolaznici smeju poruci.

Vlasnik Audija ostavio je i broj telefona kako bi ga ljudi pozvali ukoliko im automobil smeta.

Podeli:

32 Komentari

Možda vas zanima

Svet

"Iran je u haosu, svi lideri su mrtvi"

Američki predsednik Donald Tramp ponovo je zapretio Iranu rekavši da će "uraditi šta mora" ako se ne budu pridržavali sporazuma sa Vašingtonom, javio je Rojters.

22:37

22.6.2026.

16 h

Podeli: