Utorak, 03.09.2013.

15:24

"Možda uđem u politiku"

Poznato je da je mlada glumica Skarlet Johanson podržavala Baraka Obamu na predsedničkim izborima u SAD, a sada kaže da ne bi isključila mogućnost da zameni glumu politikom.

Izvor: Super žena

Default images

Dvadesetosmogodišnja glumica, koja je pozirala za naslovnu stranu oktobarskog izdanja magazina "Harper’s Bazaar", priznala je da je politika itekako interesuje.

"Ne isključujem mogućnosti. Ako bih imala više vremena, svakako bih se i politički angažovala. Sve to dolazi u obzir", kazala je Skarlet.

Glumica je izjavila da njeno političko angažovanje i ne bi bilo tako iznenađujuće, zato što ju je porodica naučila da je to u životu jako važno.

"Dolazim iz politički aktivne porodice. Biti član zajednice, biti uzoran građanin i politički aktivan bili su važni faktori u mom odrastanju. Verujem u to da svako mora iskoristiti svoje pravo glasa kako bismo postali bolje društvo i napravili pravi izbor", rekla je.

Inače, lepa glumica trenutno boravi u Veniciji na filmskom festivalu gde promoviše film „Ispod kože“ u kome glumi vanzemaljca koji otima muške autostopere i šalje ih korporaciji koja prodaje ljudsko meso...

"Nikada nisam glumila u tako izopačenom filmu. To je apsolutno ludo. Nije naučnofanstastični film, mnogo je kompleksiji od toga", zaključila je.

Ovo je arhivirana verzija originalne stranice. Izvinjavamo se ukoliko, usled tehničkih ograničenja, stranica i njen sadržaj ne odgovaraju originalnoj verziji.

Komentari 2

Pogledaj komentare

2 Komentari

Možda vas zanima

Strah od odmazde Moskve

Sve je palo u vodu: Neće biti dogovora

Belgija se usprotivila predlogu Evropske komisije za deblokiranje kredita Ukrajini od 210 milijardi evra finansiranog zamrznutom ruskom imovinom i uništila nade EU za dogovor do samita lidera.

16:40

16.12.2025.

2 d

Svet

Zagrmeo je: Mrtva je

Ideja da EU koristi zamrznutu rusku imovinu, koja se uglavnom nalazi u Briselu, kako bi finansirala Ukrajinu mrtva je jer postoji manjina koja je protiv toga, izjavio je danas madjarski premijer Viktor Orban.

10:16

18.12.2025.

15 h

Svet

Mađarska potpisala: "Isporučujemo gas"

Mađarska je danas potpisala ugovor sa Sjedinjenim Američkim Državama o isporuci 400 miliona kubnih metara tečnog prirodnog gasa (TPG) godišnje, izjavio je mađarski ministar spoljnih poslova i trgovine Peter Sijarto.

17:38

16.12.2025.

2 d

Podeli: