Totenhem – Bajern Minhen 2:7 (1:2)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su Totenhem rezultatom 7:2 u drugom meču grupe B ovosezonskog izdanja Lige šampiona.

KRAJ
88' Ponovo Serž Gnabri
Gnabri je večeras postigao 4 gola, dva više od čitave ekipe Totenhema
87' Gol! Levandovski!
Katastrofalna greška Aldervelda, posle kog je krenula kontra Bajerna. Kutinjo je pronašao Roberta Levandovskog koji je "spakovao" i šesti gol
83' Gooooooooool
Serž Gnabri je pobegao odbrani Totenhema i sjajan pas pretvorio u laganu egzekuciju i peti pogodak Bajerna na večerašnjem meču u kišovitom Londonu.
77' Eriksen ponovo preti
Dobio je Kristijan Eriksen jako dobar pas od Sona, koji je pobegao svom čuvaru ostavio loptu u sredinu gde se nalazio danski fudbaler, a on je šutirao visoko preko gola.
72' Povredio se Boateng
Martines menja Boatenga i to je poslednja izmena koju je trener Kovač mogao da izvrši
66' Gol u Mančesteru!
Siti je preko Rahima Sterlina uspeo da slomi otpor Dinamo Zagreba i da povede sa 1:0
65' Eriksen šutira, Nojer brani
Odličan pokušaj danskog fudbalera koji je upravo ušao sa klupe, ali je taj njegov šut uspešno odbranio Manuel Nojer.
62' Bernardeski duplira prednost Juventusa
61' Goooooooool! Hari Kejn
Kejn je gađao donji levi ugao, Nojer je pročitao koju stranu Hari gađa, ali je ostao kratak i Totenhem postiže gol
58' Penal za Totenhem!
Hari Kejn je preuzeo odgovornost...
55' Gooooooool
Ponovo Gnabri. Blickrig minhenskog Bajerna! Za samo dva minuta je Serž Gnabri postigao dva gola, jedan levom, a drugi desnom nogom i sada deluje da su gosti iz Nemačke na pragu osvajanja nova tri boda.
53' Goooooooooool
Solo prodor Serža Gnabrija po levom boku delovao je nezaustavljivo, a posle toga je usledio udarac u desni deo gola Iga Lorisa i mreža se zatresla
50' Dele Ali propušta veliku priliku
Dobio je odličnu dugu loptu Dele Ali, prihatio je, pobegavši odbrani Bajerna delovalo je da ima samo još Nojera da savlada, ali je otišao isuviše iskosa, pa je njegov šut Nojer uspeo da ukroti
46' Počelo je drugo poluvreme
Kraj prvog poluvremena
45' Golčina Levandovskog!
Levandovski je bio okrenut leđima, nije gledao na gol Totenhema i onda je iz okreta ispalio pravu raketu i poslao loptu uz desnu stativu za preokret Bajerna 1:2
40' Sjajan fudbal
Veoma interesantan duel, energičan, ofanzivan, pružili su fudbaleri Totenhema i minhenskog Bajerna. Videli smo "samo" dva gola i veliki broj prilika na obe strane.
33' Pada jaka kiša u Londonu
30' Ponovo preti Son!
Totenhem deluje kao kvalitetnija ekipa u dosadašnjem delu susreta, napadaju konstantno, vrlo su agresivni, a sada je Sonov pokušaj sa levog boka pogodio spoljni deo mreže
28' Hari Kejn neprecizan
Pokušao je napadač Totenhema da iz prekida postigne pogodak. Njegov šut je prebacio živi zid, ali je takođe prebacio i gol, pa nismo videli promenu rezultata.
25' Strašna prilika za Totenhem!
Orije je odlično istrčao na desnom boku, dobio sjajan pas u prostor, pa je loptu samo ubacio u sredinu gde se našao Ndombele, a on je bio sam pošto je Son maestralno odvukao defanzivca od njega, pa je Totenhem imao novi korner iz kog nisu mnogo uradili, a Hari Kejn je faulom zaustavljen i imao je domaćin slobodan udarac.
21' Kutinjo šutira – Loris siguran
Igo Loris je bio jako dobro postavljen, pa je tako uspeo bez većih problema da ukroti udarac Filipa Kutinja.
17' GOL! Juve vodi!
Gonzalo Iguain je Juventusu doneo prednost protiv Bajera iz Leverkuzena i to posle samo 17 minuta.
17' Velika prilika za Sona
Izleteo je Nojer, protrčao Son, dobio sjajno dodavanje, kada je uspeo Son da obiđe Nojera delovalo je da će postići pogodak, ali je lopta u korner izbačena sa gol linije. Bilo je opasno i u nastavku, ali je udarac iz daljine lako ukrotio Manuel Nojer.
14' Goooooooooooool!
Džošua Kimih donosi izjednačenje Bajernu samo dva minuta posle pogotka Sona!
12' Goooooooooool!
Son je dobio fantastičan pas, šutirao je po zemlji (iskosa sa desne strane) i lopta prolazi Manuelu Nojeru ispod ruke, pa domaćin vodi sa 1:0 protiv minhenskog Bajerna
8' Orije "pregazio" Alabu
Serž Orije je pokušao da preskoči Davida Alabu, ali je tom prilikom uspeo da ga nagazi s obe noge, nenamerno naravno, pa situacija nije bila baš prijatna.
5' Son šutira, brani Nojer!
Preti i Totenhem od 5. minuta utakmice, ali je udarac Sona uspeo odličnom odbranom da spasi Manuel Nojer.
3' Bajern vrlo opasan!
U uvodnih nekoliko minuta videli smo dva vrlo dobra napada Bajerna, ali promene rezultata nije bilo