Remi u Milanu
Inter – Barselona 1:1
89' GOOOOOL!
Preokret Totenhema!

Hari Kejn je sačuvao šanse Spursa za plasman u osminu finala. Minut pre kraja meča na Vembliju drugim golom donosi preokret Totenhemu protiv PSV.
87' GOOOOOL!
Inter ekspresno izjednačio!

Prerano su Katalonci počeli da slave pobedu i osminu finala, Mauro Ikardi je po ko zna koji put spasao Inter. Argentinac se našao na pravom mestu u pravom vreme i odbitak pretvorio u izjednačenje.
83' GOOOOOL!
Inter konačno kapitulirao!

Posle 25 neuspešnih šuteva Barselona je ipak uspela da probije "bunker" Intera i povede na Meaci. Malkom je iskoristio priliku u kaznenom prostoru i savladao Handanovića.
80' GOOOOL!
Atletiko "overio" pobedu!

Antoan Grizman trese mrežu Borusije za 2:0, "jorgandžije" su korak od osmine finala.
79' GOOOOOL!
Totenhem izjednačio!

Posle 25 šutave Totenhem je konačno probio bunker PSV i poravnao na 1:1. Ko drugi nego Hari Kejn. Kapiten Spursa je poslao projektil sa oko 15 metara u donji desni ugao.
Trenutno stanje u Zvezdinoj Grupi C

Tranutno stanje u Grupi C
Trenutno stanje u Grupi C
67' GOOOOOL!
Porto opet na +2!

Ne dozvoljava Porto Moskovljanima da se osile na Dragau, brzo se domaćin vraća na dva gola razlike, Hesus Korona je pogodio za 3:1.
59' GOOOOOL!
Lokomotiva se vratila u igru!

Odličan centaršut Alekseja Mirančuka iz kornera, a Džeferson Farfan prati loptu i snažnim udarcem trese mrežu Porta.
62' GOOOOOL!
Napoli izjednačio protiv PSŽ!

Ni Bufon nije svemoćan, pročitao je nameru Lorenca Insinjea, ali je napadač Napolija izveo savršen penal i pogodio malu mrežicu za 1:1.
61' Penal za Napoli!
Kiks odbrane PSŽ, pre svega kapitena Tijaga Silve, Hose Kaljehon se našao iza njegovih leđa, pa je Brazilac morao da ga obori ispred Bufona.
Veliki Điđi
57' Bufon je supermen!
Još jedna gol šansa za Napoli, ovaj put je Lorenco Insinje imao zicer, ali opet brani maestralni Bufon.
57' GOOOOOL!
Šalke vodi 2:0!

Marko Ut matira Musleru i kraljevsko plavi su na korak od velike pobede
53' Grande Điđi
Žestok pritisak Napolija i serija sjajnih šansi, ali gola nema. Prvo je Dris Mertens dva puta namučio Đanluiđija Bufona, a onda je skoro siguran gol Hosea Kaljehona izblokirao Kehrer. Imao je Kaljehon još jednu sjajnu šansu, ali je sjajno reagovao Bufon.
Ančeloti ujeda!
Trener Napolija Karlo Ančeloti bi ujeo glavnog sudiju da može. Italijan je besan jer je PSŽ poveo u 47. minutu prvog poluvremena, iako je arbitar Bjorn Kujpers pokazao 60 sekundi nadoknade.
Inter odoleva pritisku Barse
Barselona dominira na Đuzepe Meaci, odnos šuteva je 13-2, ali su Katalonci smao tri puta šutirali u okvir gola.
Mbape servirao, Bernat "izgustirao"
45+2' GOOOOOL!
PSŽ vodi u Napulju!

Hladan tuš za Napolitance neposredno pre odlaska na odmor. Mbape je pobegao Albiolu posle auta na levoj strani, lako ga je prevario u duelu licem u lice, te sjajno proigrao Huana Bernata koji se ubacio iz drugog plana između četvorice defanzivaca Napolija i matirao nemoćnog Ospinu.
43' GOOOOOL!
Porto duplirao prednost!

Erera se revanširao Musi Mareni koji donosi Portu 2:0 protiv Lokomotive na Dragau.
Maestralna akcija "jorgandžija"
Amaterska reakcija Turaka
Hladan tuš na Vembliju već u prvom minutu
36' Prvi šut u okvir gola u Napulju
Tek posle više od pola sata jedan golman na San Paulu je morao da reaguje. Anhel di Marija je šutira sa ivice kaznenog prostora, ali David Ospina nije imao težak posao da zaustavi loptu.
33' GOOOOOL!
Atletiko je "probio" bunker Borusije!

Upornost se isplatila Madriđanima, posle pet bezuspešnih šuteva i četiri odbrane Burkija, golman Borusije nije uspeo da zaustavi i naredni. Grizman je probio po levoj strani i odigrao povretnu na visinu penala, gde je Saul Njiges snažno šutirao, a lopta se odbila prevarila Burkija i zatresla mrežu "milionera".
25' Jalova dominacija Atletika
Žestok pritisak Atletika na gol Borusije, već pet šuteva "jorgandžija", ali nema gola.
22' Opet Suares preti Interu
Nova pretnja po gol Intera, opet Suares šutira sa ivice kaznenog, opet blizu, ali pored stative.
23' Loša završnica Mbapea
Opasna situacija po Napoli, Mbape je dobio loptu ispred šesnaesterca gde mu se "otvorio" prostor za šut, ali je poslao fudbal daleko preko gola.
Gelzenkirhen

12' Urugvajac uplašio "nerazure"
Dobra šansa za Barselonu, sjajan šut Luisa Suaresa sa ivice kaznenog prostora, ali je lopta otišla za malo iznad prečke.
15' Mirno u Napulju
Bez uzbuđenja u prvih 15 minuta u Napulju, PSŽ ima više loptu u svom posedu, ali nema konkretnih akcija ni ti posla za golmane na San Paulu.
Dragao i njegove lepote
Prekidi su nekad bili zaštitni znak Engleza

4' GOOOOL!
Rano vođstvo ima i Šalke!

Domaćinu je potrebna pobeda, a dobro je krenulo. Gvido Burgštaler koristi užasnu reakciju odbrane i golmana Galatasaraja, krade loptu Musleri na ivici kaznenog prostora i šalje je iskosa sa desne strane u nebranjuenu mrežu.
3' GOOOOOL!
Vodi i Porto!

Musa Merega je proigrao Ektora Ereru za rano vođstvo Porta koje bi moglo da trasira put "Zmajecima" u osminu finala.
1' GOOOOOL!
Totenhem već gubi! Šok na Vembliju!

Gaston Pereiro je centrirao iz kornera, a Luk de Jong nadskočio štopere Spursa i doneo vođstvo PSV-u u Londonu.
Zvezda šokirala Evropu, debakl Monaka!
Četvrto kolo LŠ otvorila su dva neverovatna rezultata, Crvena zvezda je pobedila vicešampiona Evrope Liverpul, dok je Klub Briž deklasirao Monako usred kneževine.