19:25

Potop Anrijevog Monaka – Klub Briž ponizio "Kneževe"

Fudbaleri Monaka nastavili su sa katastrofalnim igrama, a u četvrtom kolu Lige šampiona doživeli su potpuni debakl.

Potop Anrijevog Monaka – Klub Briž ponizio

Belgijski Klub Briž slavio je sa neočekivanih 4:0 u Kneževini, stekavši tri gola prednosti posle samo 25 minuta igre na stadionu Luj II.

Klub Briž je poveo u 12. minutu preko Vanakena, koji pet minuta kasnije pogađa drugi put, sa 11 metara.

Debakl Monaka u 24. je potvrdio Vesli golom za čak 3:0 za goste. Belgijanci su tačnu na meč stavili pet minuta pre kraja golom Vormera.

Monako je 15. utakmicu u nizu ostao bez pobede, peti uzastopni put sa Tjerijem Anrijem na klupi "Keneževa".

Francuski tim je zakucan na dno Grupe A sa jednim bodom, dok je Briž na četiri pa je na korak od Lige Evrope, ali i u igri za osminu finala LŠ.