Nedelja, 20.01.2019.

14:26

LaLiga: Betis u 94' iz penala do pobede nad Đironom

Fudbaleri Betisa pobedili su na svom terenu ekipu Đirone sa 3:2, u utakmici 20. kola španske Primere.

Izvor: B92, Beta

Autor:B92, Beta

EPA-EFE/RAUL CARO CARDENAS

Betis je upisao osmu pobedu od početka sezone i sedmi je na tabeli sa 29 bodova, dok je Djirona deseta sa pet bodova manje.

Ekipa Betisa povela je u 12. minutu golom Telja, ali je Đirona golovima Aleša Garsije i Dumbije u 36. i 44. minutu preokrenula rezultat.

Na 2:2 izjednačio je Loren u 54. minutu, a pobedu domaćoj ekipi doneo je Serhio Kanales u 94. minutu iz penala.

Fudbaleri Betisa u narednom kolu gostuju Atletik Bilbau, dok Đirona dočekuje Barselonu.