Petak, 18.01.2019.

22:28

Moćni Bajern pobedio na šestom meču zaredom

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su na gostovanju Hofenhajm rezultatom 3:1, u 18. kolu Bundeslige.

Izvor: PT

Autor: PT

Bavarci ostvarili su šestu uzastopnu pobedu u domaćem šampionatu i sada imaju svega tri boda manje od Dortmunda, ali i utakmicu više.

Izabranici Nika Kovača odigrali su veoma dobar meč, koji je rešen posle prvih 45 minuta.

Bajern je golovima Gorecke u 34. i u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena došao na korak do pobede. Šulc je u 59. smanjio na 1:2, ali je pitanje pobednika otklonio Levandovski u 87. minutu.

Minhenski klub sada ima 39 bodova, dok je Hofenhajm na sedmom mestu sa 25.