Petak, 29.09.2017.

23:25

Jokanovićev Fulam vezao drugu pobedu u Čempionšipu

Fudbaleri Fulama pobedillu su na Loftus Roudu ekipu Kvins Partk Rendžersa rezultatom 2:1, u 11. kolu Čempionšipa.

Getty Images

Ekipa srpskog stratega Slaviše Jokanovića poveli su autogolom Robinsona u 41. minutu. S tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi se u nastavku meča čekalo do 85. minuta do gola.

Veliku šansu da poveća prednost propustio Rui Fonte u finišu prvog poluvremena, pošto je promašio penal u 83. minutu, a dva minuta kasnije, pojačanje iz Brage se iskupio asistencijom za Johansena koji duplira vođstvo.

Domaćini su uspeli u sudojskoj nadoknadi da smanje prednost preko Konora Vošingtona koji postavlja konačan rezultat – 2:1.

Fulamje tako vezao drugi trijumf i sada nalazi na osmom mestu sa 17 bodova, dok je je Kvins Park 14. sa četiri boda manje od današnjeg protivnika.