Četvrtak, 14.09.2017.

21:23

Rijeka poražena, "petarda" Milana, pobeda Atalante

Ekipa Milana ubedljivo je pobedila u Beču Austriju sa 5:1, dok je Rijeka doživela poraz pred domaćom publikom od AEK grupi D.

Rijeka poražena,

Takođe, ono što se izdvaja jeste ubedljiv trijumf Atalante nad Evertonom 3:0.

"Rosoneri" utakmicu su rešili u prvom poluvremenu kada su u roku od 13 minuta postigli tri gola.

Prvo je mrežu zatresao Hakan Čalhanolu u sedmom minutu, da bi Andre Silva u dva navrata pogodio za velikih 3:0. Igrali su se deseti i dvedeseti minut.

Do kraja meča, Silva je uspeo da postigne i het-trik, igrao se 56. minut. Konačnih 5:0 postavio je Suso u 63. minutu.

U drugom meču grupe D, Rijeka je kod kuće poražena od AEK sa 2:1. Riječani su neprijatno iznenadili, pošto su bili favoriti u ovom meču.

Mantolas je u 16. minutu pogodio za AEK (1:0), ali je Rijeka brzo odgovorila. Elez je u 29. minutu bio strelac. Sva tri boda, gostima je doneo Hristodolopulos u 62. minutu.

Ekipa Atalante pobedila je sa 3:0 Everton, dok su Apoel i Lion odigrali 1:1.

Za Atalantu golove su postizali Masijelo (27), Gomes (41) i Kristante (44). Premijerligaš je potpuno nadigran u ovom meču.